Metadrol – odżywka na masę dla profesjonalistów i amatorów. Czy warto kupić?

Metadrol – odżywka na masę dla profesjonalistów i amatorów. Czy warto kupić?

Metadrol to naturalny suplement diety, który odpowiada głównie za:

 • Wzrost siły
 • Większe mięśnie
 • Zwiększona pewność siebie
 • Większa trwałość
 • Skuteczniejsze spalanie tłuszczu

Źródłem skuteczności suplementu jest formuła HGRX-3 [2-Hydrxy-3-Methox 0H2], która ma za zadanie zwiększyć siłę mięśni, poprawić wyniki na siłowni oraz złagodzić zakwasy. Produkt stworzony z myślą o mężczyznach i kobietach regularnie uczęszczających na siłownię.

Spot handlowy Metadrol:

Jedna butelka Metadrolu zawiera 60 kapsułek produktu. Początkowe efekty pojawiają się już przy pierwszej sesji ćwiczeń. Najbardziej widocznym efektem jest ogólny wzrost energii, mimo że stopniowy wzrost mięśni widoczny jest już po 2-3 tygodniach (przy systematycznym stosowaniu). Więcej o produkcie i związanych z nim ograniczeniach można przeczytać na stronie producenta.

Metadrol – opinie konsumentów:

 1. Darek 8 maja 2012 o godzinie 7:13

  W porządku, mogłoby być trochę taniej, ale i tak nie żałuję

  Odpowiadać

  • volvo 1 czerwca 2012 o 10:53

   oto prawda, mogłoby być tańsze

   Odpowiadać

  • paw 9 sierpnia 2013 o 16:41

   ooh kurwa !! Popatrz co ludzie pisali o metadrolu tutaj, czy myślisz, że to prawda? sprawdź to i daj mi znać, bo linku pewnie już nie będzie bo jakiś szmatławski administrator usunie go z komentarza !!

   Odpowiadać

 2. simon 14 maja 2012 o godzinie 07:46

  Do zakupu tej odżywki namówiła mnie koleżanka, która całe dnie spędza na siłowni. Potrzebowałam produktu, który pomógłby mi się wzmocnić i zmotywował do ćwiczeń. Moje pierwsze zamówienie to jedna butelka produktu (nie chciałem ryzykować utraty pieniędzy w przypadku sprzedaży). Okazało się jednak, że moje złe uczucia okazały się bezpodstawne, ponieważ byłam z tego tak zadowolona, ​​że ​​zamówiłam jeszcze dwie paczki. Ścigam się teraz na siłowni i nie wyobrażam sobie zajęć bez metadrolu.

  Odpowiadać

 3. mic 17 maja 2012 o 7:55

  Kupuję więcej, bo jest taniej. ktoś chce rzucić? napisz jc na gonz00@o2.pl

  Odpowiadać

 4. mateus 28 maja 2012 o godzinie 9:36

  a może ktoś poleci plan treningowy do połączenia z metadrolem? Jestem początkującym i nie chciałbym po raz pierwszy „spalić się” jako kulturysta; re

  Odpowiadać

 5. volvo 1 czerwca 2012 o 10:51

  witam wszystkich, czy ktoś wie, co jeszcze warto zabrać do metadrolu, chodzi mi o inne suplementy witaminowe, a jeszcze coś jestem amatorem, więc pozdrawiam

  Odpowiadać

 6. rustykalny 5 lipca 2012 o 8:47

  Zacząłem go używać wiosną. Chciałem się lepiej zaprezentować bez koszulki; cóż, nawet się udało

  Odpowiadać

 7. pakero 27 lipca 2012 o 11:09

  Czy miałeś plan treningowy opracowany przez trenera dla metadrol, czy też sam go ułożyłeś?

  Odpowiadać

 8. marcin 20 sierpnia 2012 o 15:38

  Spakowałem trochę metadrolem; p produkt działa tylko długo czekać na realizację zamówienia niestety

  Odpowiadać

  • philo 17 października 2012 o 7:45

   Czekałem dokładnie 2 dni: D

   Odpowiadać

 9. sin 10 września 2012 o 12:10

  Czy ktoś wie, jak długo czekać na dostawę produktu?

  Odpowiadać

 10. Philip 10 października 2012 o godzinie 8:42

  do grzechu: czekałem kilka dni. Nie wiem dokładnie, ale nie trwało to długo

  Odpowiadać

 11. philo 17 października 2012 o 7:44 rano

  jak długo można używać metadrolu ??? istnieje pewien limit ……

  Odpowiadać

 12. genkk 1 grudnia 2014 o 9:48

  Cholerni ludzie, pomóżcie mi, bo już nie mam pojęcia. Chciałem kupić metadrol, ponieważ generalnie interesowałem się tą odżywką. Ludzie go polecają, ale co jeśli nie wiem, gdzie to kupić … Latałem już po wielu sklepach i nic … gdzie to kupujesz?

  Odpowiadać

 13. gen 2 grudnia 2014 o godzinie 1:16

  Mógłbym szczerze powiedzieć, że tak naprawdę nigdy o tym nie myślałem i od razu kupiłem na stronie producenta. Dotarłem tam w sumie reklamą i jest zakładka zamówienia. Tak, nie wiem, gdzie jeszcze możesz to kupić.

  Odpowiadać

 14. monik 2 grudnia 2014 o 5:40

  Bo jeśli to, co jest napisane na stronie producenta jest prawdą, tak naprawdę nie kupisz tego nigdzie poza serwisem metadrol.pl. Jeśli przejdziesz do zakładki faq, to ​​jest jasno napisane, że sprzedaż odbywa się tylko za pośrednictwem tej strony, ponieważ chcą zapewnić najwyższą jakość tego suplementu i tylko przy takiej sprzedaży mogą mieć pewność i dać gwarancje, takie jak śmieci. Nie jest to bardzo ważne, ale najważniejsze jest to, że w innych sklepach nie masz czego szukać, bo pewnie tego nie znajdziesz. Jeśli chcesz, spróbuj, ale ja też jechałem, bo jeździłem po tych różnych miejscach i do tej pory nic nie znalazłem. Zamówiłem to już przez ich stronę internetową i zrezygnowałem z wyszukiwania w innych miejscach.

  Odpowiadać

 15. bur 3 grudnia 2014 o godzinie 22:00

  Tak, to prawda, że ​​metadrol kupujesz bezpośrednio na stronie producenta. Ja też nie byłam na to gotowa, bo ten suplement naprawdę poleciła mi koleżanka z siłowni. Miałem długą przerwę w treningach ze względu na zły stan zdrowia i kiedy wróciłem trochę poćwiczyć, w ogóle tego nie robiłem. Powiedział, że powinno być dobrze, bo się nim wzmacnia i muszę przyznać, że jest dobre, może nie ma petardy, ale zaletą jest to, że dobrze się po niej czuje, więc myślę, że jest po prostu bezpiecznie. Wracając do zakupów, sam to wziąłem na metadrol.pl, ale wiem, że w internecie jest niestety sporo podróbek. Możesz sam poszukać, ale jeśli znajdziesz taniej niż na stronie tego producenta, na twoim miejscu poważnie bym się zastanowił, czy kupić coś takiego, bo oszczędzanie może się okazać złudne. Kupisz to, a potem będziesz musiał iść do lekarza, bo są problemy i tak dalej. To ty, ale ostrzegaj.

  Odpowiadać

 16. pows 5 grudnia 2014 o godzinie 13:19

  Czy są tutaj ludzie, którzy kupili Metadrol? Chciałbym dokładnie dowiedzieć się od Ciebie, ile kosztuje mniej więcej, bo ceny prawdopodobnie są różne, ale chcę mieć ogólne pojęcie o tym, na co mam się przygotować.

  Odpowiadać

 17. cube 5 grudnia 2014 o 20:26

  W tym roku jakoś na początku kupowałem za jedną paczkę 189 zł. Dodatkowo zapłaciłem 20 zeta za wysyłkę. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, więc masz je na miesiąc, jeśli będziesz je przyjmować codziennie, czyli generalnie tak, jak powinno.

  Odpowiadać

 18. nudne 6 grudnia 2014 o 14:06

  Yyy, ceny nie są rozbieżne, bo z tego co wiem metadrol można kupić tylko w jednym miejscu, czyli na stronie producenta. Nie wiem, gdzieś słyszałem, że sprzedają to tylko przez tę stronę i tyle. Zresztą, jeśli chcesz go kupić, musisz wejść na stronę metadrol.pl i tam masz tylko zakładkę, w której składasz zamówienie. Wypełniasz wszystkie swoje dane, wybierasz zestaw tabletów, który chcesz kupić, bo faktycznie możesz kupić jedno opakowanie, 3 z góry lub 6, a przy tych większych opakowaniach jest o wiele taniej za jedno opakowanie, więc dla mnie jest to bardziej opłacalne . Za przesyłkę płacisz 20 zł niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pobrać, czy zapłacić z góry, więc dla mnie lepiej wybrać to pobranie, jeśli oczywiście zależy Ci na uczciwości.

  Odpowiadać

 19. wiśnia 7 grudnia 2014 o godzinie 3:16

  Cóż, można go kupić tylko na stronie producenta, ponieważ na tej stronie jest sekcja FAQ, aw jednym z tych rzekomo pytań jest podane, że można go kupić tylko zamawiając na tej stronie. Tam jest wyjaśnione w taki sposób, że kiedy sami go sprzedają, mogą zagwarantować, że produkt będzie oryginalny i po prostu bezpieczny, a jeśli sprzedadzą go innym sklepom, będą odpowiedzialni za różne podróbki i takie rzeczy. Prawdopodobnie piszą jakieś bzdury, bo musisz, ale tak czy inaczej fakty są takie, że cena jest jedna, ponieważ kupujesz ją w jednym miejscu. Masz tak. Kupując 3 sztuki płacisz 369 zł, oczywiście kupujesz 6 sztuk płacisz 519 zł plus koszty przesyłki oczywiście. Przy 3 płacisz za 2, a przy 6 płacisz tylko za 3. Cóż, tak to wygląda.

  Odpowiadać

 20. zając 7 grudnia 2014 o 13:08

  Pewnego razu szukałem skurczu i właściwie nie ma po co chodzić, bo byłem w wielu tych sklepach i tęskniłem. W każdym razie za 3 opakowania zapłaciłem 369 zł.

  Odpowiadać

 21. spiderman 17 lutego 2016 o 7:35

  Mam 16 lat, czy mogę to znieść?

  Odpowiadać

 22. kserokopie 19 lutego 2016 o godzinie 13:15

  Preparat przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Lepiej poczekaj trochę albo możesz narobić bałaganu w swoim ciele.

  Odpowiadać

 23. maxpp 17 marca 2016 o 19:56

  Moja laska też zaczęła chodzić na siłownię i zastanawiam się, czy mógłbym jej to polecić? Nie chciałbym, żeby miała wąsy;)))

  Odpowiadać

 24. hechlok 31 marca 2016 o 17:46

  Spokojnie – nie zamieni się w faceta i nic jej się nie stanie; ) to preparat również dla kobiet, więc można go bez problemu stosować. Działa podobnie – zwiększa wydolność, przyspiesza spalanie k-kalorii, poprawia efekty treningu – dziewczyna szybciej straci boki i będzie zadowolona z banku 😠€

  Odpowiadać

 25. Lombard. wroc 4 kwietnia 2016 o godzinie 5:14

  Dzięki 😠‰ Już jej powiedziałem, dużo się pojawiła, zobaczymy, co wyjdzie z jej treningów;)))

  Odpowiadać

 26. chaber 5 kwietnia 2016 o 11:11

  Uważaj tylko, aby nie zacząć brać więcej klatki piersiowej niż ty;

metadrol

Odżywki i suplementy są nieodłącznymi towarzyszami każdego kulturysty, ale chodzi o to, aby wybierać mądrze i skutecznie. Preparaty o natychmiastowym działaniu są zwykle niebezpieczne dla zdrowia, dlatego znacznie lepszym wyborem jest Metadrol, preparat na wzrost mięśni i lepsze spalanie tkanki tłuszczowej. Metadrol również działa szybko, ale bez poważnych konsekwencji, jak to ma miejsce w przypadku innych opisanych na naszej stronie odżywek, jak np. Odżywka na masę.

Metadrol – dlaczego warto?

cena metadrol cenametadrol

Tabletki Metadrol na masę

Najwięksi kulturyści stosują Metadrol i to wystarczający argument za wyborem tego suplementu. Dlaczego profesjonaliści używają Metadrolu? Bo to produkt, który zmusza organizm do maksymalnej wydajności, dzięki czemu udaje mu się osiągnąć tak fantastyczne efekty.

Wiele suplementów i składników odżywczych dla mięśni jest tylko częściowo skutecznych, a mięśnie mogą z czasem stracić elastyczność. Jedynie Metadrol posiada w swoim składzie wyłącznie przebadane laboratoryjne substancje, które stymulują wzrost mięśni i jednocześnie je chronią. Metadrol wpływa na procesy metaboliczne i eliminuje ryzyko ciężkich bolesności. Badania kliniczne wykazały również, że dzięki Metadrolowi poprawiają się nasze parametry BMI i siły, a tkanka tłuszczowa spala się 2,5 razy szybciej niż u osób, które nie stosują suplementu.

Działanie Metadrolu

Czy odżywka zwiększająca masę działa i jak?

Nie da się osiągnąć sukcesu bez kompleksowego przygotowania. Przed zawodami działania są zawsze zintensyfikowane, by w kluczowym momencie dotrzeć na szczyt formy. Najskuteczniejszy trening to odpowiednio dobrane ćwiczenia, odpowiednia dieta oraz suplement na masę Metadrol.

Każdy z tych elementów ma duże znaczenie, a zaniedbanie choćby jednego niweczy działanie pozostałych. Metadrol przyda się zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujemy większej wytrzymałości, a nie mamy czasu na dłuższe przerwy. W naturalny sposób zwiększa się zdolność do regeneracji, a także zwiększa się objętość samych mięśni. Odżywka Metadrol dostarcza wszystkie niezbędne białka katalityczne, kreatynę, aminokwasy oraz substancje zwiększające produkcję tlenków azotu.

Kliknij tutaj i sprawdź, jakie rezultaty możesz osiągnąć

Jak skuteczny jest Metadrol?

Kulturyści doskonale wiedzą, że przebieg ćwiczeń zależy od poziomu energii w organizmie. Perfekcyjne rzeźbienie jest efektem ćwiczeń o określonej intensywności i ilości ich powtórzeń. Mając dużą moc, możemy wykonać więcej powtórzeń i przy większym obciążeniu io to właśnie chodzi.

Przyjmując odżywkę Metadrol spalamy powstały kwas mlekowy, który uszkadza nasze mięśnie. Redukcja zmęczenia to wzrost siły i lepsza odbudowa mięśni. Za takie działanie Metadrolu odpowiada HGRX-3, formuła poprawiająca aktywność anaboliczną organizmu. Zobacz nasz ranking poniżej i zobacz, co da Ci najlepsze wyniki.

Top

Odżywka

Zaszeregowanie

CENA £

MASA EKSTREMALNA

Sprawdź cenę

2

SOMATODROL

Sprawdź cenę

3

PROBOLAN 50

Sprawdź cenę

4

FORMEXPLODE

Sprawdź cenę

Jakie rezultaty dają tabletki na masę

Brak energii do dalszych ćwiczeń? Metadrol uzupełni te braki i zwiększy motywację do dalszej pracy. Opinie lekarzy o Metadrolu nie pozostawiają wątpliwości – ten suplement na przyrost masy ciała w znacznie większym stopniu zwiększa siłę,

Badania potwierdzają również, że wzrost mięśni za pomocą Metadrolu jest wolny od skutków ubocznych. Odżywka poprawia wydajność podczas wysiłku, ale działa również po treningu. Możesz być pewien, że nasze mięśnie sprostają każdemu wyzwaniu, ponieważ organizm jest doskonale przygotowany.

â € ‹

Skuteczność Metadrolu potwierdzona badaniami

Badania laboratoryjne potwierdzają – dzięki suplementowi mięśnie rosną szybciej i nie zawierają zbędnego tłuszczu. Objętość mięśni zwiększa się w ciągu zaledwie kilku tygodni, czego nie da się osiągnąć z każdą odżywką. Warto też wziąć pod uwagę fakt, że Metadrol zwiększa produkcję naturalnych hormonów, podczas gdy inne preparaty dostarczają syntetycznych zamienników i blokują pracę gruczołów hormonalnych. Mechanizm działania Metadrolu jest odwrotny. Żaden naturalny proces nie jest zakłócany, poprawia się tylko jego wydajność. To jest powód, dla którego coraz więcej graczy decyduje się na Metadrol.

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się, jak najlepiej zyskać mięśnie

Jak dawkować Metadrol?

Przyjmujemy jedną kapsułkę dwa razy dziennie, aw kolejnych tygodniach dawki możemy zwiększyć, jeśli nasz organizm dobrze toleruje działanie suplementu. Przyjmuje się maksymalnie sześć kapsułek dziennie.

Recenzje o Metadrolu

Co kulturyści mają do powiedzenia o Metadrolu? Efekty najłatwiej ocenić na zdjęciach. Bez tych tabletek na masę wielotygodniowe, niezbyt owocne treningi mogły tylko zniechęcić do dalszych wysiłków, ale wystarczyło sięgnąć po odżywkę i zmiana sylwetki od razu zaczęła być zauważalna.

Liczne opinie użytkowników o Metadrolu potwierdzają suplement, wystarczy wejść na dowolne forum poświęcone kulturystyce. Zawodnik stosujący Metadrol czuje się lepiej, a przede wszystkim widzi efekty swojej ciężkiej pracy.

Cena Metadrol

Gdzie można kupić ten suplement na przyrost masy mięśniowej?

Na stronie producenta Metadrol znajduje się krótki formularz zamówienia oraz trzy opcje do wyboru: zestaw startowy, zestaw polecany oraz maksymalne oszczędności. Cena Metadrolu w cyklu 12-tygodniowym to 369 zł. Płacimy tylko za dwa opakowania, trzecie jest bezpłatne, więc otrzymujemy łącznie 180 tabletek. jednorazowe opakowanie (60 tabletek) kosztuje 189 zł.